[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_cta h2=”ارسال رایگان” h4=”برای سفارش‌های ۵۰۰ هزار تومان و بالاتر” txt_align=”center” shape=”square” style=”outline” color=”orange”]ارسال رایگان سفارشهای ۵۰۰ هزار تومان و بالاتر شهر تهران و سراسر کشور[/vc_cta][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_cta h2=”امنیت ، سرعت و کیفیت در ارسال” h4=”با استفاده از زیرساخت پیشرفته پستی” txt_align=”center” shape=”square” style=”outline” color=”purple”]

همکاری با بزرگترین و بهترین شرکت‌های پستی

[/vc_cta][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_cta h2=”اسنپ‌باکس تهران” h4=”تحویل حداکثر یکروزه سفارش” txt_align=”center” shape=”square” style=”outline” color=”blue”]

تعرفه‌ویژه و تخفیف نسبت به پیک‌معمولی اسنپ‌باکس برای مشتریان بادی‌من

[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اکتانیکس علاوه بر توجه به حفظ کیفیت محصولات نگهداری شده در انبار ٬ حساسیت فراوانی به حفظ کیفیت محصولات در هنگام حمل و نقل نیز دارد  و میبایست تمهیدات بسیاری در این زمینه اندیشیده شود ؛ تا محصول به صورت امن ٬ سالم و قابل ردیابی ؛ به سرعت به دست مشتری برسد . در جهت تحقق این اهداف واحد ارسال محصولات اکتانیکس به صورت شبانه روزی در حال پردازش سفارشات شما عزیزان با دقت و سرعت بالا میباشد .

ارسال رایگان در راستای حمایت از مشتری

به دلیل حجم و وزن بالای اکثر محصولات در اکتانیکس ٬ به صورت میانگین وزن بسته ها به بیش از ۶ کیلوگرم میرسد . به همین سبب هزینه ارسال تحت استانداردهای مورد تایید اکتانیکس و یک سیستم حمل و نقل استاندارد بسیار بالا میباشد . اکتانیکس تمامی سفارش های ۵۰۰ هزار تومان و بالاتر (پرداخت اینترنتی) را به صورت کاملا رایگان ارسال مینماید. برای سفارش ها و خریدهای کمتر از ۵۰۰ هزار تومان ؛ مبلغ ۲۰ هزار تومان برای تمامی نقاط کشور به صورت ثابت اخذ میشود ( مبلغ ثابت ۱۵ هزار تومان برای شهر تهران ) و هیچگونه مبلغ اضافی جهت تحویل سفارش از مشتری دریافت نمیشود. الباقی هزینه ها از جمله هزینه حمل و نقل مازاد بر ۲۰ هزار تومان پرداختی توسط مشتری ؛ هزینه بسته بندی و پلمپ٬ ارزش افزوده٬ بیمه٬ مالیات و… از سویاکتانیکس پرداخت میشود .

با حمایت شما عزیزان ؛ هم اکنون و با افتخار ٬ تحویل کلیه سفارشات اکتانیکس برای شهر تهران و تمامی نقاط کشور حدود ۳۰ درصد نسبت به سال گذشته سریعتر شده است .

امنیت حمل و نقل کالا در اکتانیکس

تمامی محصولات اکتانیکس در محلی کاملا امن ٬ در فضایی استاندارد و تجهیز شده و با مراقبت کامل در دمای استاندارد و بدون رطوبت نگهداری میشوند. بدین ترتیب کالای اولیه به همان صورت و با حفظ کیفیت پس از عبور از واحد کنترل کیفی به واحد مرسولات ارسال میشود. پکیج و بسته بندی محصولات به صورت طناب کشی شده با استفاده از دستگاههای مدرن و در جعبه های مستحکم چند لایه قرار میگیرد و پلمپ میشود و بدین ترتیب هیچگونه اطلاعاتی از نوع محصول یا فاکتور٬ در بیرون بسته بندی و قبل از باز شدن بسته برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود (برای بسته های پستی) و تنها اطلاعات پستی خریدار بر روی بسته بندی درج میشود. تمامی مرسولات اکتانیکس بیمه هستند تا در صورت بروز اشکال و یا آسیب در سریعترین زمان ممکن با محصول سالم جایگزین و مجددا ارسال شوند.

قابیلت رهگیری و ردیابی مرسوله از طریق اکتانیکس

در اکتانیکس، میتوان به جرات اذعان نمود که هم اکنون دارای با کیفیت ترین سیستم حمل و نقل در میان کسب و کارهای مشابه هستیم. کاربران گرامی میتوانند پس از ثبت سفارش به صورت تماس تلفنی ٬ پیگیری و رهگیری مرسوله خود را از طریق واحد پشتیبانی همه روزه بین ساعات ۱۱ الی ۱۶ انجام دهند . پشتیبانی اکتانیکس به وسیله پنل پیشرفته سیستم حمل و نقل اختصاصی خود محل دقیق مرسولات٬تاریخ ارسال و…را به صورت کامل در اختیار شما قرار میدهد.

سرعت مناسب حمل و نقل در کنار حفظ کیفیت و امنیت

پس از ثبت سفارش توسط مشتری به سرعت پردازش سفارش توسط اکتانیکس آغاز میگردد و بسته بندی تحویل واحد مرسولات میشود تا در سریعترین زمان ممکن٬ سفارش به مشتری تحویل شود. در حال حاضر سفارشات شهر تهران و شهرهای اطراف استان تهران نهایتا ۲۴ تا ۳۶ ساعت کاری تحویل داده میشود و سرویس اسنپ باکس حداکثر تحویل همان روز را برای شهر تهران فراهم مینماید. همچنین کلیه مناطق و استانهای همجوار و نزدیک تر به تهران که مبدا حرکت کامیون های حمل و نقل اکتانیکس میباشد٬ موعد تحویل حداکثر ۳ روز کاری میباشد. دور افتاده ترین مناطق به انبار مرکزی اکتانیکس واقع در تهران از جمله سیستان و بلوچستان٬ خوزستان٬ هرمزگان و شهرها و روستا های زیر مجموعه آنها٬ در حال حاضر دارای زمان تحویل حداکثر ۵ روز میباشد. به جهت ارائه خدمات به سراسر کشور و تمامی نقاط ایران حتی شهر ها و روستا های کوچک٬ اکتانیکس در شهرهای بدون نماینده شرکت حمل و نقل طرف قرارداد٬ سفارشات مشتری را توسط پست جمهوری اسلامی ایران و به صورت پست سفارشی ارسال مینماید و بازه ی زمانی تحویل بر اساس قوانین پست سفارشی میباشد.

سرویس اسنپ باکس مخصوص شهر تهران

با انتخاب سرویس اسنپ باکس با توجه به ارسال امن سریع و مقرون به صرفه ٬ ساکنان شهر تهران میتوانند سفارش ثبت شده خود را همان روز در محل مورد نظر دریافت نمایند. سرویس اسنپ باکس و الوپیک صرفا برای سفارشات پرداخت شده به صورت آنلاین انجام میشود و پرداخت کرایه بر عهده مشتری میباشد . تمامی سفارشات از مبدا میدان المپیک ارسال میشود و از نرم افزار اسنپ و الوپیک هزینه ارسال قابل استعلام است. سرویس اسنپ باکس در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی غیر فعال میباشد.

میانگین هزینه اسنپ باکس برای سفارشات ساکنین شهر تهران به صورت حدودی مبلغ ۲۰ هزار تومان میباشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]