صفحه اصلی / درباره ی اکتانیکس

هدف اُکتانیکس

هدف و تمرکز اصلی ما پر کردن خلاء بین سطوح سایشی خودروی شماست 😁 حتما از خود خواهید پرسید چگونه ؟! ما در اکتانیکس بهترین روانکارهای دنیا شامل روغن ها ، مکمل روغن ، مکمل سوخت و اکتان بوستر ، انواع شوینده ، پاک کننده و احیاگر را به شما عرضه مینمائیم تا فواصل تعمیر خودروی شما دور و دراز شود و به قولی به این زودی ها گذرتان به تعمیرگاه نیوفتد . قطعات داخلی موتور ، گیربکس ، دیفرانسیل و…تماما از فلزات و آلیاژهای فلزی تشکیل شده اند و محصولات ما آنها را روان ، صیقلی ، پاک و آماده به کار نگه میدارد ؛ تا در بیشترین حد ممکن ، از سایش و فرسایش آنها جلوگیری به عمل آید . نکته ی آخر و شگفت انگیز این است که برخی مکمل ها و روانکارهای ما از برند معتبر و جهانی زادو ، قطعات مستهلک و آسیب دیده خودروی شما را احیا و ترمیم میکنند ؛ درست به مانند روز اول 💯♻️ محصولات ما بین سطوح سایشی و فرسایشی خودروی شما قرار میگیرند و سپر محافظتی شما هستند 🛡 اُکتانیکس به پشتوانه تیم تخصصی و محصولاتش ، محافظ شما و خودروی شما هنگام رانندگی است ❤️

درباره ی اُکتانیکس

با توجه به حساسیت بالای قطعات موتوری ، گیربکس ، دیفرانسیل و سایر اتصالات خودروهای امروزی ؛ توجه به فواصل تعویض روغن و روانکار ها و همچنین کیفیت و اصالت روانکار ها بسیار حائز اهمیت است. ما در اکتانیکس بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم تا با آسودگی خاطر انواع مکمل های سوختی ، اکتان بوستر ها ، انواع روغن ، مکمل و شوینده های برندهای برتر دنیا را خریداری نمائید. تامین کنندگان اکتانیکس وارد کنندگان رسمی برندها میباشند و در اکتانیکس هیچگونه کالای قاچاق و یا کالایی که از مجاری نامطمئن در بازار موجود شده باشد به هیچ عنوان تهیه و به فروش نمیرسد.

کادر پشتیبانی و اجرایی مجرب و متخصص

ما جوان ٬ متخصص و بروز هستیم . اکتانیکس دارای واحد مشاوره تخصصی و بسیار مجرب میباشد . این وبسایت با استفاده از بروزترین و کاربردی ترین ساختارهای تجارت الکترونیک روز دنیا پا به عرصه گذاشته است و به همین سبب توانستیم در مدت کوتاهی راه را برای خرید آسان٬مقرون به صرفه و با اطمینان برای جامعه فراهم سازیم . به پشتوانه تیم فنی وبسایت اکتانیکس با اجرای بروزرسانی های پی در پی به منظور بهبود هرچه بیشتر وبسایت ؛ اکتانیکس با دارا بودن ساختار فنی و زیر ساخت بسیار قوی و امن ٬ پذیرای حجم زیادی از شما عزیزان میباشد و با تلاش و کوشش تیم پشتیبانی وبسایت ٬ اطلاعات شما عزیزان در بالاترین سطح امنیتی و با استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا حفاظت میشود . بدین ترتیب میتوانید با خیالی آسوده و در کسری از زمان ٬ با استفاده از گیت های بانکی معتبر همیشه فعال و متصل به قدرتمندترین سرورهای ایران و دیگر نقاط جهان ٬ اقدام به خریدی امن و آسوده نمائید . اکتانیکس مورد حمایت سرور های قدرتمند ٬ درگاه پرداخت بانک ملت ٬ بانک پاسارگاد و شرکت معتبر واسط پرداخت زرین پال میباشد و با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره ٬ نماد ستاد ساماندهی وزارت ارشاد ٬ شرایط اعتمادی صمیمانه و متقابل را برای شما عزیزان فرآهم آورده است.